Neden Tercih Etmeliyiz

Dask Sigortası İçin Neden İE Sigorta’yı Tercih Etmelisiniz?

ZORUNLU BİR SİGORTADIR

Deprem Sigortası (DASK), Türkiye'de yaşayan tüm konut sahipleri için zorunlu bir sigortadır. Deprem riski yüksek bir ülkede yaşadığımız için evlerimizin bu tür doğal afetlere karşı güvence altında olması önemlidir.

KONUTUNUZUN ZARARINI KARŞILAR

DASK Sigortası, deprem sonucu konutunuzda meydana gelen maddi hasarları karşılar. Bu hasarlar arasında yapısal hasarlar, duvar çatlakları, cam kırıkları ve diğer hasarlar yer alabilir.

KOMŞULARINIZIN ZARARINI KARŞILAR

Deprem sonucu oluşabilecek hasarlar sadece sizin evinizde değil, komşu binalarınızda da meydana gelebilir. DASK Sigortası, komşu binalardaki maddi hasarları da karşılar.

Neleri Kapsar

Dask Sigortası Teminatları

Yapı Teminatı

Deprem sonucu konutunuzda meydana gelen yapısal hasarları karşılar. Bu teminat, konutunuzun inşaatındaki yapısal hasarları, çatlakları ve diğer hasarları kapsar.

İç-Dış Demirbaş Teminatı

Konutunuzdaki iç ve dış demirbaşlarınızın (mobilyalar, beyaz eşyalar vb.) deprem sonucu oluşacak hasarlarını karşılar.

Kira Kaybı Teminatı

Deprem sonucu konutunuzun kullanımına uygun olmaması durumunda, konutunuzun kira gelirlerinde meydana gelen kayıpları karşılar.

Geçici Yaşam Masrafları Teminatı

Deprem sonrasında konutunuzun kullanımına uygun olmaması durumunda, geçici olarak kalacağınız yerde yapacağınız masrafları karşılar.

7/24 Yanınızdayız

Size hangi güvencemizle İlgili yardımcı olabiliriz?

İE Sigorta Uzman Ekibi ile sizleri bilgilendirmek için 7/24 Yanınızda. 8400'den fazla mutlu müşterimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Sigortalı Şirket

0 +

Sigortalı Kişi

0 +

Sıkça Sorulan Sorular

Merak Ettikleriniz.

Sigortanızı internet sitemizden anında teklif alarak satın alabilirsiniz.

DASK Sigortası hasar durumunda aşağıdaki belgelerin hazırlanması gerektirir: Poliçe (aslı ve fotokopisi), hasar tespit tutanağı, fatura ve ödeme makbuzu.

Prim fiyatları, konutunuzun bulunduğu bölgenin deprem riski ve konutunuzun değerine göre belirlenir.

Özel Teklif

Sigortanızı Bugün Yaptırın %30 İndirim Kazanın!

Siz de sigortanızı bugün yaptırın. İE Sigorta'ya özel %30 Hoşgeldin İndirimini Kaçırmayın. İE Sigortaya özel bir çok avantajı anında deneyimleyin.

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri